Siófokon nyaralt a hőgyészi gyermekotthon
Siófokon, a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság üdvülőjében, gyönyörű környezetben tölthették nyári táborozásukat a gyermekotthon növendékei. Aktív pihenés mellett jutott idő mozizásra, sétára, fagyizásra, megismerkedtek Siófok látványosságaival.
Míg a nagyobbak a kikötőben sétálva nézték meg a naplementét, ahogy csillogó aranyhidat képez a csodás Balaton vízén, addig a kicsik egy vidám zenés szabadtéri gyermekkoncerten vettek részt. Fő program természetesen a strandolás volt, a gyermekek imádták a Balatont, többen itt tanultak meg úszni, illetve szereztek vízijártasságot. Hatalmas népszerűségnek örvendett valamennyi korosztálynál a vizibiciklizés.
A szálláson esténként lehetőség volt az üdülő udvarán a kamasz gyermekekkel közös meghitt beszélgetésekre, a kicsik pedig közben kergetőztek, bújócskáztak, minden nagyon izgalmas, családias, élményekkel teli volt.